Finał projektu Na Migi

16 marca w poznańskiej Galerii Miejskiej Arsenał odbył się finał projektu społecznego Na Migi! We współpracy z Towarzystwem Pomocy Głuchoniewidomym mieliśmy przyjemność przeprowadzić prelekcję składającą się z części teoretycznej oraz praktycznej. W czasie pierwszej z nich, przygotowanej ze wsparciem merytorycznym TPG, nasi beneficjenci dowiedzieli się o kulturze świata Głuchych oraz o różnicach między językami migowymi. Następnie przyszła pora na część praktyczną, poprowadzoną przez naszego gościa z TPG, Jacka Kowalskiego, wykwalifikowanego tłumacza (między innymi) Polskiego Języka Migowego.

Dziękujemy naszym partnerom i sponsorom, w szczególności Wielkopolskiej Jednostce Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym i Jackowi Kowalskiemu za poprowadzenie finału i wsparcie merytoryczne, Galerii Miejskej Arsenał za użyczenie lokum, Jowicie Łechtańskiej z MiguMig za zarażenie pasją do PJMu i pokazanie jego podstaw, oraz Dorocie Borowskiej z banku BGŻ BNP Paribas za sponsoring projektu i dziesiątki cennych, mentorskich porad.

Przede wszystkim jednak na podziękowania zasługują nasi beneficjenci. Bez Was projekt społeczny Na Migi nie byłby możliwy. Kończymy go więc ze świadomością, że każdy z uczestników (ale my także) nauczył się czegoś wartościowego.

Do zobaczenia!

~Zespół Na Migi

PS Już niedługo na naszej stronie internetowej oraz kanale YouTube pojawi się film podsumowujący całą inicjatywę Na Migi, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z finału 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *